Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis seriálu

Bývalá policistka Vicki Nelson musí od policie odejít kvůli svému zraku a teď pracuje jako soukromý detektiv. Před jejími zraky je jednou brutálním způsobem zabit člověk nějakým divným stvořením. Do případu je zapletený i jistý muž jménem Henry Fitzroy. Je to bývalý vévoda Richmondu, průkopník grafického románu - komixu - a 450letý upír. Tím začíná Vicki vstupovat do světa temnoty, upírů, démonů a zombie. Henry se jí začne líbit i po fyzické stránce, i když stále udržuje milostnou aférku s bývalým partnerem, policejním detektivem Mikem Cellucim. Věci se začínají komplikovat, ale pokud chce Vicki brutální vraždu vyřešit, musí se svůdným Henrym spolupracovat.
Když však vyřeší tenhle případ, uvědomí si, že se jí to vlastně líbilo. A tak se pouští do nepochopitelných případů a začne se spolu s Henrym vypořádávat s duchy a démony...

Blood Price: Part One (1. řada / 1. díl)

Vicki Nelson pracuje jako soukromé očko, protože musela odejít od policie. Jednou pozdě večer se stane svědkem kruté vraždy. Vicki nevěří vlastním očím. Přítelkyně oběti, Coreen, prosí Vicki o pomoc, protože věří, že vraždu spáchala nějaká nadpřirozená bytost - upír. Coreen se pak později stává asistentkou Vicki. Bývalý přítel Vicki a nynější příležitostný milenec policejní detektiv Mike Cellucci ji varuje, aby se nestala zaujatá. Mezitím se Henry Fitzroy, upír žijící v Torontu, zajímá o tento případ, protože opravdu vypadá, jako kdyby ho spáchal upír. A tak se Vicki tváří v tvář setkává se 400letým upírem Henrym, který na svůj věk vypadá opravdu dobře.

Blood Price: Part Two (1. řada / 2. díl)

Vicki se dozvídá pravdu o Henrym, který jí o sobě vše řekne. Jejich životy se stávají nebezpečnějšími, když spolu začnou vést vyšetřování vraždy. Mezi těmi dvěma se vytváří zvláštní vztah, ze kterého není Vickin bývalý partner Mike Celucci moc nadšen. Mezitím Vicki zaměstnává Coreen jako svou novou asistentku.

Bad JuJu (1. řada / 3. díl)

Vicki je najata ženou, která zoufale hledá svého bratra. Toho loví zombie. Může se Vicki obrátit na Henryho pro pomoc? Ale Henry je překvapivě neochotný se do případu zaplést a varuje ji, že je to nebezpečné. To ji však nezastaví a tak pokračuje ve vyšetřování. Mezitím Mike vyšteřuje podezřelého muže v životě Vicki – Henryho Fitzroye.

Gifted (1. řada / 4. díl)

Když mladá dívka zůstane sama z důvodu matčiny smrti, je Vicki najata, aby vystopovala jejího zmizelého otce. Ale Vicki brzy zjistí, že dívka má zvláštní sílu, která je považována za „dar“. Mezitím chce Mike zjistit, kdo vlastně Henry je.

Deadly Departed (1. řada / 5. díl)

Vicki pracuje na případu, kde vyšetřuje brutální vraždu jednoho obhájce. Když se Vicki pokusí zastavit ducha, aby nezabil ještě víc lidí, zjistí, že její spojení s nadpřirozeným světem je hlubší, než si myslela. Musí se zamyslet i nad tím, že by vraždy mohly být motivované pomstou… ze záhrobí. Mike konfrontuje Vicki o Henryho skutečné identitě.

Love Hurts (1. řada / 6. díl)

Vicki je najata mužem a má dokázat, zda ho jeho manželka podvádí. Ale když je žena nalezena mrtvá, všechny prsty ukazují na něj. Klient je však nevinný, a tak to musí Vicki dokázat. Při hledání pravdy zjistí, že mrtvá žena byla zapletena do něčeho divného … a zlého.

Heart of Ice (1. řada / 7. díl)

Když se ve městě ztratí několik bezdomovců, Vicki to začne vyšetřovat. Zjistí, že stojí proti nepříteli, který může být silnější než Henry. Mike pracuje na dalším případu vraždy prostitutky, která měla opět vysátou krev a Henry je číslo jedna na seznamu podezřelých. Pomůže k tomu i to, že se Mike spojí s tajemným lovcem upírů Javierem, který mu o Henrym řekne víc.

Heart of Fire (1. řada / 8. díl)

Když se Henry dostává do spárů Javiera, lovce upírů, musí Mike odložit žárlivost a pomoci Vicki ho zachránit. Coreen mezitím pátrá po informacích, jak vlastně záchranu provést. Když odkryjí pravdu o tajemném Javierovi, mají Vicki a Mike jen málo času na záchranu Henryho života před tím, než Javier provede svou pomstu.

Stone Cold (1. řada / 9. díl)

Vicki pátrá po ztraceném mladém muži. Když se hledání stane policejní záležitostí, Mike se do případu také zapojí. Vicki a Henry začnou věřit, že mladík byl možná obětí ošklivé "Medúzy". Více znepokojující je ovšem fakt, že další cíl by mohl být Mike Celucci…

Necrodrome (1. řada / 10. díl)

Mrtvola profesionálního boxera Diesela Swansona ze ztratila, a tak je Vicki přivolána, aby lokalizovala tělo. Společně s Henrym však objeví několik dalších zmizelých a následně obživlých mrtvol, které jsou použity v bizardních krvavých sportech. Vicki a její tým musí najít osobu, která je za to zodpovědná a překazit jí plány.

Post Partum (1. řada / 11. díl)

Vicki je najata mužem, budoucím otcem. Ten věří, že se na porodní klinice, kde leží jeho žena, děje něco divného, něco nekalého. A tak to Vicki a Mike začínají tajně vyšetřovat. Zjistí, že se na klinice používají různé pochybné techniky a že narozené děti žen, které kliniku navštíví, jsou něco něco jiného, než normální…

Norman (1. řada / 12. díl)

Vicki odhalí, že jí bezprostředně hrozí smrt, protože se nachází vespod pentagramu. Městem také otřásají démonické vraždy podobné těm, které se vyskytly při prvním setkání Vicki s nadpřirozeným světem. Je to způsobeno tím, že je Norman zpět z pekla, z jeho démonové dimenze, aby opět vrátil svého démonického pána...

D.O.A. (1. řada / 13. díl)

Bývalý spolupracovník Vicki a Mike – Paul "Dirty" Deeds – žádá Vicki o pomoc. Nebylo by na tom nic divného, kdyby Paul nebyl duch a nežádal vyšetřit svou vlastní vraždu. Vicki však souhlasí a začne Paulovu vraždu vyšetřovat. Uvědomí si, že případ je více komplikovanější, než si zpočátku myslela – Paul by skutečně nemusel být mrtvý.

Wild Blood (1. řada /14. díl)

Mike vyšetřuje brutální vraždu majitele domu, který byl zabit při vloupání. Je si jistý, že dívka, kterou zatkl, vraždu spáchala a je vinna. Jediný problém je v tom, že dívka nemohla způsobená zranění způsobit – kvůli svým fyzickým proporcím. Mike žádá o pomoc Vicki a Henryho. Ti zjistí pravou dívčinu povahu a najdou něco, co všechny překvapí.

5:55 (1. řada / 15. díl)

Vicky je najata obchodníkem se starožitnostmi, aby našla vzácný artefakt. Když se jí a Henrymu podaří artefakt najít, utká se náhle s několika nebezpečnými lidmi, kteří po artefaktu také touží. Nikdo kromě Vicki však nevidí, že mystický artefakt má zvláštní moc. Vicki se pořád probouzí ve stejný den a ve stejný čas…

Bugged (1. řada / 16. díl)

Coreen chce od Vicki vyšetřit sérii divných úmrtí v jednom gothickém klubu, který navštěvuje. To, co se zpočátku jevilo jako shoda náhod, se brzy obrátí na vraždy, které možná spáchal démonický vrah. Oběti vypadaly, jako kdyby byly zabity chybně. Henry má podezření, že na jeho území loví další upír.

The Devil You Know (1. řada / 17. díl)

Henry zjistí identitu upíra, který loví v jeho území a který ohrožuje jeho zavedený život. Jedná se o Christinu – upírku z Henryho minulosti, jeho ex-milenku a stvořitelku, to ona změnila před 450ti lety Henryho v upíra. Christina je tedy zpět a usiluje o Henryho. Vicki se ho snaží chránit.

Drawn and Quartered (1. řada / 18. díl)

Když je několik umělců zavražděno bez jakýchkoliv stop na jejich tělech, Vicki je povolána, aby vraždy vyřešila. Ve vyšetřování jí pomáhá duch zesnulého malíře. Vicki je vtažena do práce výtvarného umění a při odhalování pravdy o vrahovi zjistí Henryho spojení s jedním z umělců. To také odhalí víc o jeho minulosti.

Wrapped (1. řada / 19. díl)

Mumie se vrátila ze záhrobí a potřebuje životní energii, aby zůstala "naživu". Tu zpočátku získává z nic netušících lidí, ale poté najde ve městě jen jednu osobu, která ji může životní energii dát napořád – mumie chce Henryho Fitzroye. Vicki zjistí, že byla dohnána k dělání všech možných i nemožných věcí, aby Henryho zachránila.

The Good, the Bad and the Ugly (1. řada / 20. díl)

Několikanásobný vrah zavolá Vicki, že se vyskytly nové vraždy a že je může vidět. Prohlašuje také, že je nevinný a nespáchal minulé vraždy. Když skutečný zabiják znovu udeří, stane se to tak, jak popisuje vězeň. Mike a Vicki spojí hlavy dohromady a snaží se určit, jestli je muž osoba z nadpřirozena nebo člověk.

We'll Meet Again (1. řada / 21. díl)

Soukromou vyšetřovatelku Vicki Nelson si najímá mladík, který chce najít duši ženy, se kterou byl po celé generace. Ta nyní začala nový život bez něj, a to se mu nelíbí. Při pátrání po jeho ztracené lásce si Vicki začne myslet, že chlapec je šílený a duševně nemocný. Mike čím dál tím více pociťuje tlak v práci kvůli jeho spojení s Vick.

Deep Dark (1. řada / 22. díl)

Asistentka Vicki, Coreen, je posednuta démonem Astarothem, se kterým už jsme se setkali v minulých dílech. Ten chce Vicki, Henryho i Mika za každou cenu dostat, má s nimi totiž nevyřízené účty. Všichni tři se pouští do závodu s časem a udělají všechno pro to, aby Coreen ochránili, i když riskují velmi mnoho - své životy...

Díly druhé řady budu postupně přidávat…

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

 

 

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lolita girl fuck

(JammesSurgy, 30. 6. 2021 23:54)

lolita girl fuck cp pthc

https://cy.tc/P2YQ

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(utida, 30. 6. 2021 3:46)


Quality medical products at a low cost. Worldwide delivery

https://bit.ly/3wlPWWx

купить авто аккумулятор

(Roberttvx, 29. 6. 2021 11:21)

Доброго времени суток господа

Отопление
С приходом холодов для владельцев загородного жилья остро встает проблема отопления.

Как показывает практика - лучше не дожидаться понижения температуры и не делать все работы по установке отопительного оборудования в спешке.

Лучше заранее продумать варианты отопления и установить инженерные системы до наступления холодов. Многие отделочные материалы (декоративные покрытия, гипсокартон, штукатурка и прочие) крайне плохо переносят колебания влажности и температуры. Неминуемо возникают трещины, отслоения, конденсат, плесень и все это ведет к ремонту по новой. Для поддержания тепла в доме можно использовать: дрова и уголь; мазут, дизель, бензин, сетевой и баллонный газ, электричество.

Подбор топлива и отопительной системы зависит от финансовых возможностей, доступности топлива и возможности совмещения различных видов топлива. На сегодняшний день можно подобрать один из многих способов обогрева загородного жилья: от котлов на твёрдом топливе до ультрасовременных инфракрасных приборов и термальных насосов, который будет максимально удобен для использования именно в вашем жилище.

Мы рады Вам предложить следующие услуги:
Составление проекта и сметы для подключения водоснабжения внутри строения.
Составление проекта и сметы для подключения отопительной системы.
Установку газового котла (электрического, твердотопливного, пелетного).
Наладку работы котельной: установку бойлера, накопителей воды, монтаж циркуляционных насосов.
Раскладку тёплых полов.
Установку отопительных радиаторов (батарей).
Устройство санузлов.
Сборку душевых кабинок.
Установку фильтров и систем очистки.
В нашей компании с радостью Вам помогут: дадут практический совет и проконсультируют, грамотно составят проект, предварительную смету, учитывая финансовые возможности и личные запросы. Монтаж систем проведут квалифицированные мастера максимально качественно в сжатые сроки с гарантией, и с индивидуальным подходом к каждому клиенту.
Экономия на квалифицированных мастерах может обернуться неполадками системы. Именно поэтому важно продумать все до мелочей, и доверить работу профессионалам.
Николай. Специалист по отоплению.
Специалист по отоплению Николай даст дельный совет как не купить больше трубы, чем это необходимо или где лучше установить термостат. Николай в курсе всех новинок в области обогрева частного дома и для этого с постоянной периодичностью посещает всемирные выставки проходящие в Германии, Италии, Китае и других странах.
Заполните форму ниже или звоните нам по телефону:+375 (29) 186-45-03
Консультация
Бесплатная от специалиста по бурению

NUTAKU Gold Coin Hack Apk

(belleTag, 29. 6. 2021 4:00)

https://nutakugoldcoin.substack.com/p/how-to-get-free-nutaku-gold-april

Nutaku is an adult gaming platform with primarily hentai games. Located in Canada, Nutaku offers games with mature content. The platform focuses on browser, downloadable and mobile games,<>] offering microtransactions and purchasable options. As of early 2020, Nutaku had 50 million registered users.<>] Nutaku offers a large pool of 450+<>] free-to-play and paid titles of various genres, including action-adventure, massively multiplayer online game, real-time strategy, tower defense, dating sim, clicker, collectible card game, puzzle, turn-based strategy (TBS), strategy, visual novels, kinetic novels, and virtual reality.

NUTAKU Gold Coin Hack Android 2022
NUTAKU Gold Codes
NUTAKU Gold Code
Nutaku Gold Hack
NUTAKU Free Redeem Codes JULY 2021
How To Get Free Goldl NUTAKU JULY 2021

очистка воды из скважины

(Donaldesq, 23. 6. 2021 9:28)

Добрый день друзья
Гарантия на скважину и систему водоснабжения Компания “БурТехСервис” предоставляет следующие гарантии на выполненные работы:
Бурение скважины:
Гарантию сроком на 5 лет

Обустройство скважины:
Гарантию сроком на 12 месяцев

Монтаж канализации:
Гарантию сроком на 12 месяцев

Таким образом, по окончанию выполненных работ вы получаете настоящие гарантии от компании “БурТехСервис”.

burenie-skvazhin-garantiya
Гарантийные случаи по скважине:
Появление в воде глины, песка;
Отсутствие воды в скважине.
Не являются гарантийными случаями:
Наличие посторонних предметов в скважине после сдачи ее заказчику;
Самостоятельное несогласованное изменение конструкции скважины;
Изменение химического состава воды в водоносном горизонте;
Несогласованное внесение изменений в электрическую схему подключения водоподъемного оборудования;
Несогласованное внесение изменений в настройках инженерного оборудования;
Резкое понижение статического и динамического уровня воды в скважине.
Бурение скважины на воду с последующим ее обустройством с гарантией от “БурТехСервис” это возможность иметь чистую воду у себя на участке долгие годы!

IMVU Free Spin Credits

(belleTag, 23. 6. 2021 1:24)

https://www.mydigoo.com/forums-topicdetail-287499.html

===========
wow. i found it finally. thanks!

How To Get Free Clothes On IMVU 2021
IMVU 1000 Credits Free 2022
IMVU 1000 Credits Free

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3oZOKnO

(utida, 20. 6. 2021 8:24)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3oZOKnO

Распрекрасные кинокартины

(PeterCog, 20. 6. 2021 0:52)

https://kino-teatr.ua/articles/chto-v-kino-premeryi-nedeli-12-18-dekabrya-4801.phtml - Превосходные фильмы онлайн

IMVU Free Credits Watch Videos

(belleTag, 17. 6. 2021 21:49)

https://dev.azure.com/nicolayvladimirov04/nicolayvladimirov04/_workitems/edit/1

===========
wow. i found it finally. thanks!

Get Free IMVU Credits
Hack IMVU 2021
IMVU Free Credits Online Generator

Найдём покупателей ваших конкурентов

(Irvinmog, 14. 6. 2021 19:39)

Добрый день, коллега!

Хотите узнать Всех контрагентов Ваших конкурентов?!
Мы вам в этом поможем. Напишите нам по контактам ниже и получите информацию о том Кто, Что, Когда и по какой Цене покупал или продавал конкурирующей компании.
Тем самым вы открываете для себя уникальную возможность сделать более выгодное предложение своим будущим контрагентам или получить лучшего Поставщика.

Наглядный пример отправим по запросу.

На эту почту отвечать не нужно.
Пишите по контактам ниже:

Email: konsaltplus24@gmail.com
Telegram: @Consalting24

P.S.: Увеличьте свои продажи за счёт информации о контрагентах ваших конкурентов!

MY STORY

(StephenVut, 12. 6. 2021 22:23)

This is a story based off of one of my friends and I. He is my best friend in the entire world. I wouldnt trade what we have for anything.
Adam is my best friend. He is about 63 and is kind of tan considering its always cold here. Hes skinny but has a lot of muscle. He is the star player on our schools basketball and baseball teams. He is so super nice to everyone and is very smart. Hes in a lot of my classes. Hes kind of shy and quiet too.
https://www.tumblr.com/blog/view/somatognosis3987657

Caravan of love

(ChesterBub, 12. 6. 2021 9:13)

God I need a cigarette! I gasped as I collapsed, exhausted, at the top of the small mountain my team had just hiked up in the Lake District.
Youre supposed to be setting us a good example. Khalid laughed as he flopped down next to me quickly followed by his two schoolmates.
Fu…To Hell with that! I laughed, I deserve one after a walk like that.
Still laughing at me puffing and panting the boys whispered something, then Khalid turned to me and asked nervously; Do you really want a smoke?
https://www.tumblr.com/blog/view/siserary933043

Turning His Angel Into A Slut

(Stephenleria, 12. 6. 2021 3:58)

I tried so hard to remember what had gotten me here.Could it have happened that first night in the movie theatre?Could it have been when he was fucking me?Could it have been in the theatre today?These are all questions that went through my head.
The first night we went to the movies turned out to be a most memorable one.My Daddy wanted a blow job.He didnt care who was around, or if they saw, he only wanted to release and release he did.He unzipped his pants and pulled them down away from his cock then took his hand and wrapped it around the back of my neck.
https://www.tumblr.com/blog/view/quidity5190842

Bright and Early

(Georgeguign, 11. 6. 2021 22:59)

Anya lay on her bed, staring at the ceiling of her moderately-sized dorm room. Her digital alarm clocks LCD display burned a crisp 4:05 AM in the darkness. In two hours and a half she would have to go to class. Her music player was still operating, singing out Pink Floyds later, more ambient sounds. In her head, she went over all the homework she had and every project due withing the next three weeks. Everything was according to schedule. She continued to stare, thinking about how she would make the most of the first weekend her roommate, Tara, was gone.
https://www.tumblr.com/blog/view/arthur324017668

First gay experience

(Jesuselorm, 11. 6. 2021 18:04)

My dad and I had always been close in what some people would call an odd way. My mom passed away when I was 3 so dad basically raised me by himself. Growing up we did everything together. Cuddled (sometimes he would be naked) and watched sports, went to games, he would give me baths, and some other stuff. But as I got older I noticed how dad would start to look at me more and more and for longer amounts of time.
https://www.tumblr.com/blog/view/hodgepodge509388

Sexy story

(Michaelrig, 11. 6. 2021 11:16)

Its hard to pinpoint exactly when it dawned upon me for the first time, but I think it was as I was relaxing in the hot tub room with Melia after I had fucked her for the first time. The realization hit me; I was essentially a god here in this primitive age of 2015. And, if I were to confine my time travels to the past from 2015, nothing could stop me from doing as I wanted. I had three beautiful women with me on board my all powerful craft, time was on my side- the technology given to me by the Jogany meant that I would not age for a couple of thousand years.
https://www.tumblr.com/blog/view/bigdip2373236

Предлагаем бонусы Устранение сайтов мошенника только сегодня

(VadimPetrov, 11. 6. 2021 10:06)

Можем предложить услугу:
"Максимально быстрая ликвидация интернет-сайтов конкурентов!"
Это реально?!
- Профессиональный опыт нашей компании - более десяти лет.
- Уникальная методика.
- Наращивание огромной ссылочной массы вирусными ссылками.
- Любой поисковик молниеносно реагирует на наши используемые технологии.
- Размещенные тексты с сайта спамятся, что делает их неуникальными.
- У наших экспертов серьезные возможности и опыт в данной деятельности.

Цена 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
email: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

Seductive Spin Class

(Williamacoup, 11. 6. 2021 4:33)

My 4 p.m. Timberlake spin class is about to start and all I can think about is the path my life has taken. I, Benjamin, a once bad-boy with a fetish for bees used to brothel hop and go to matinees alone to use only the most buttery of popcorn to relieve myself in times when my flesh light was stolen. It wasnt until I hit rock bottom half way through what I thought was flight of the bumblebees, when I realized I was masturbating to Akeelah and the Bee and tearing up along with Laurence Fishburne as Akeelah correctly spells logorrhea, when I decided to turn my life around. Trading matinees for daily spin classes, I have devoted my life to healthy eating, exercise and the LA lifestyle. Although my life is now back on track I cant help but have cravings for large breasts, dripping pussies, and holding my cock watching it blow with the force of one thousand fire hydrants – now thats some good shit.
https://www.tumblr.com/blog/view/richterscales3652134

El Torero

(GregoryNAIVE, 10. 6. 2021 16:59)

The air conditioner on my old Honda Prelude had died along with the radio, and now I was soaking in the last breaths of the cold air. Just before the temperature in that hot box became unbearable, a pale girl on a bicycle appeared, my salvation.
Jesus Tabitha, you said youd be home 2 hours ago. Im gonna need a jump now, I complained as I slammed my car door. Well, the skinny red head started, locking her pink mountain bike to the rack, that is what youre here for isnt it? I gave only an amiable smile as the double entendre wouldnt dawn on me for another moment. Well where the heck have you been?
https://www.tumblr.com/blog/view/tqmedius8963302

Different Dads, Different Daughters

(Donaldtousy, 10. 6. 2021 10:35)

The next morning Ryan woke to the definite sensation of something warm, wet, and wrapped around his hard and throbbingcock. Peeking under the covers his curiosity was rewarded with the deliriously sexy sight of Patty sucking him while she was in a state of pleasure and happiness. Mind you, if hed taken the time to look, he could have figured it out by the up and down motion of the covers, or by the air movement that her bobbing created. But just that lustful sight was worth the effort of his exploration.
https://www.tumblr.com/blog/view/peripteral5773988


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44

následující »